ogłoszenie

Kró-li-czek”. Pismo ukazywało się w czerwcu 1991 roku w XI LO im Reya w Warszawie

Poniższe fragmenty pochodzą z nr2/92.

OGŁOSZENIE

Cztery lata w szkole zamienię na rok w areszcie (s.2)

KUBA!!!

Baaardzo Cię lubimy. Nie obrażaj, nie wściekaj i nie gniewaj się na nas. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, a czasami także umowy. Życzymy Ci ładnej sekretarki, sprawnej kserokopiarki oraz udanych wakacji!

-my i króliczek(s.3)

Z OSTATNIEJ CHWILI

Już niedługo nauczyciele również odetchną z ulgą. Od 22.VI. będziemy mogli patrzeć sobie w oczy i czasem nawet się uśmiechać. (s.3)

Z SZATNI

Szatnia jest obecnie jednym z najpopularniejszych miejsc w szkole. Stanowi ona teren ciekawego eksperymentu socjologicznego o podłożu artystyczno-maniakalnym. Króliczki doświadczalne całymi stadami zalegają ściany i podłogę. Nad całością góruje szczęśliwy acz bliżej nieuzasadniony śmiech szalonego woźnego. Wyniki tego naukowego eksperymentu postaramy się przedstawić w kolejnym numerze „Króliczka”.(s.4)

KOMISY”

Od dwóch dni na korytarzach naszej szkoły dostrzec można niewielkie grupki zestresowanych uczniów. W poniedziałek był komisyjny z łaciny,którego nie zdał nikt z około ośmiu próbujących. We wtorek kolejne dramaty – egzamin z matematyki. Część pisemną zaliczyły cztery osoby,części ustnej – nikt. Z pewnych nie sprawdzonych /ale dość prawdopodobnych/ pogłosek wynika, że wyczyn ten nie udał się w naszej szkole żadnemu uczniowi od sześciu lat. W środę i w czwartek komisyjne z historii oraz języków. Miejmy nadzieję, że zakończą się z większym szczęściem. Wszystkim życzymy po pierwsze trochę mniej nerwów.(s.4)Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s